Kapat

Lütfen Bekleyin...

Lavabo Tıkanıklığı Açma

lavabo tıkanıklığı açma

Tıkanık Banyo Lavaboları

Banyo lavabolarının giderleri zamanla biriken sabun artığı, kireç, kıl, tüy vs. yüzünden tıkanabilir. Tıkanıklık kötü kokuya sebep olur ve sorun çözülmezse lavabonuz taşabilir. Uzman ekibimiz, lavabo tıkandı su gitmiyor yada lavabo tıkanıklıklarını gibi sorunlarınızı çabuk ve etkin şekilde, modern yöntemlerle çözer.

Yağlı Yemek Artıkları Lavabonuzu Tıkar

Mutfak lavabolarınız zamanla yemek artıklarınız ve yağlar yüzünden tıkanır. Kullanım esnasında sağlığınızı tehdit eden lavabo açıcı ürünler bu soruna sadece kısa süreli bir çözümdür. Lavabo gideri açma için kullanılan pompa ise tıkanıklığa sebep olan şeyi daha derine iterek sorunu büyütür. Kurumsal firmamız modern yöntemlerle tıkanık mutfak lavabolarınız için size güvenilir, hızlı ve kesin çözümler sunar.

kameralı lavabo açma

Kameralı Robot Teknolojisi

Uzman ekibimiz lavabolarınızdaki tıkanıklığın sebebini tespit ederken ve tıkanıklığı açarken robot teknolojisini kullanır. Akıllı görüntüleme cihazlarıyla giderinizin içine girer ve lavabo tıkanıklığının sebebini size gösterir. Arzu ederseniz, ekibimiz bu tıkanıklığı çelik helezon yaylı cihazlar ile parçalama-püskürtme yöntemiyle giderinizden uzaklaştırır. Sorunsuz giderinizin temiz bir görüntüsünü de alıp size göstererek yaptığı işi garanti eder.

lavabo tıkandı

Sorunun Kaynağına İnmek

Ehliyetsiz kişilerin kullandığı rastgele yöntemler sorunu çözerken size ekstra tadilat masrafları çıkarabilir. Firmamızın eğitimli personeli giderinizi kırmadan, parçalamadan, akıllı cihazlarla görüntüleyerek, sorunun kaynağına inerek açar.

iletisim