Kapat

Lütfen Bekleyin...

Pimaş Açma

Pimaş Çatlaklarına Kalıcı Çözüm

Protesisat olarak firmamız, dış etkenler ve zaman yüzünden çatlayan yağmur giderlerindeki pimaş borularınızı ve sızdıran tuvalet pimaşlarınızı garantili bir şekilde yamar bu tamirat ve yama işlemleri en az orjinal hali kadar sağlam olmaktadır.

Su sızıntısına son vererek sizi yeni pimaş almaktan kurtarır. Pimaş açma işlemi için kullandığımız cihazlarla pimaşlara zarar vermeyiz.

Kırmadan Tıkalı Pimaşları Açıyoruz

Tıkalı pimaş borularınızın içini kameralı cihazlarla görüntüleyerek, robot teknolojisiyle pimaşlarınıza zarar vermeden zahmetsiz ve etkili bir şekilde tıkanıklığı açıyoruz. Pvc den üretilen pimaşlar, çok zorlandığında kırılabilmektedir, işte bu sebeple ekibimiz özel cihazlarla pimaşın içindeki tıkanıklığı kamera ile görüntüleyip, çözüm sunmak için metot seçimi yaparlar, firmamızı arayın ve pimaşlarınız kırılmadan açılsın.

kameralı pimaş açma
garanti

Donanımsız Tesisatçılara Dikkat!

Tıkanıklığın sebebini bilmeden pimaşı açmaya çalışan, borularınıza zarar veren, sadece sızdıran pimaşları yama yapmak yerine yenisiyle değiştirmek isteyen donanımsız tesisatçılara dikkat! Yapılan her müdahalenin garantisini veren Protesisat, uzman ekibiyle, akıllı dedektörleri ve modern teknoloji ürünü cihazlarıyla, sizi ekstra harcamalardan korur.

iletisim