Kapat

Lütfen Bekleyin...

Pimaş Açma

Pimaş Tıkandı Nasıl Açılır ?

Firmamız tıkalı olan pimaşlarınızı kırmadan dökmeden tıkanıklık açma cihazları ile müdahale etmektedir. Tıkanan pimaşlarınız için kimyasal ve sert cisimler ile açmaya çalışmanız olası pimaş çatlaklarına ve delinmesine sebep olabilmektedir. Firmamız protesisat pimaş açma robotu olarak tabir ettiğimiz cihazlar yardımı ile hiç bir zarar vermeden kısa sürede pimaşlarınızı açmaktadır.

Banyo, tuvalet, taras gider pimaşlarınızda tıkalı olan bölgeyi sorun etmeyin, sizlere bir telefon kadar yakınız, 12 servis aracımız ile istanbul’un tüm ilçe ve semtlerine servisimiz bulunmaktadır.

Kırmadan Tıkalı Pimaşları Açıyoruz

Tıkalı pimaş borularınızın içini kameralı cihazlarla görüntüleyerek, robot teknolojisiyle pimaşlarınıza zarar vermeden zahmetsiz ve etkili bir şekilde tıkanıklığı açıyoruz. Pvc den üretilen pimaşlar, çok zorlandığında kırılabilmektedir, işte bu sebeple ekibimiz özel cihazlarla pimaşın içindeki tıkanıklığı kamera ile görüntüleyip, çözüm sunmak için metot seçimi yaparlar, firmamızı arayın ve pimaşlarınız kırılmadan açılsın.

kameralı pimaş açma
garanti

Donanımsız Tesisatçılara Dikkat!

Tıkanıklığın sebebini bilmeden pimaşı açmaya çalışan, borularınıza zarar veren, sadece sızdıran pimaşları yama yapmak yerine yenisiyle değiştirmek isteyen donanımsız tesisatçılara dikkat! Yapılan her müdahalenin garantisini veren Protesisat, uzman ekibiyle, akıllı dedektörleri ve modern teknoloji ürünü cihazlarıyla, sizi ekstra harcamalardan korur.

iletisim