Kanalizasyon açma ve logar tıkanıklığı hizmeti veren İstanbul Protesisat firmamızı arayarak hızlı çözüm sağlayabilirsiniz. Kanalizasyonlar bina önlerinde bulunan logarların içindeki atıkların toplandığı alanlardır. Logarlarda biriken atıklar bazen kanalizasyona kadar ulaşamaz, bu durumda hem kötü koku yapar hemde bina daki tüm dairelerde tıkanıklık oluşur.

Logar tıkanıklığı gibi kanalizasyon tıkanmasında özel işlemlerle açılır. Kanalizasyon tıkanıklığı öncelikle belediyelerden destek alabilirsiniz, ancak binanıza ait bir logar ve kanalizasyon ise belediyeler bu konuda destek vermezler, özel firmalardan destek almanız gerekir.

kanalizasyon açmaAncak her su tesisat firması logar ve kanal tıkanıklığını açamazlar. Çünkü açabilmek için kamera ile bakmak sorunu tespit etmek gerekir, tıkanan logar ve kanalizasyonları direk açamazsınız, hatanın tespit edilmesi neden tıkandığını bilmek gerekir, arızanın durumuna göre robot cihazın ucuna yerleştirilen aparat değişir, İstanbul Protesisat firmamız her türlü kanal, logar, gider ve kanalizasyonu kameralı cihazlarla görüntüler hatayı tespit eder ve tıkanıklık açma robotu ile kısa sürede açar.

Kanalizasyon ve logarların içinde bulunan atıkları açmak için kimi zaman temizlemek de gerekir bu işleme yıkama işlemi denir, uzman personellerimiz size önereceği çözümler ışığında arızanın giderilebilmesi için yapılması gerekenleri anlatırlar.

Kamera ekranında sizlerde tıkayan bir nesnemi yoksa kanal hattında bir çökme mi var, giderdeki tıkanma sebebi ne ise çözümü sağlamak için sizi bilgilendirirler.

İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren firmamız ile iletişim kurarak aynı gün kanalizasyon açma hizmetimiz için servis kaydı oluşturabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyata hizmet veren firmamızı arayarak sorununuza çözüm sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 4,33 ile 5)

Avrupa yakası kanal açma tel: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası kanal açma tel: 0216 311 39 39

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir