Lavabo tıkanıklığı sorunu için ziyaret ettiğiniz bu sayfada, lavabo açma hizmeti veren firmamız çalışmalarından bahsedilmektedir. Ev hanımlarının en çok muzdarip olduğu konulardan biride bulaşık yıkarken tıkanan lavabo giderleridir. Lavabo tıkandı ise önce pompa ile basınç uygulayabilir yada bir tel yardımı ile gidere sokup açılmasını deneyebilirsiniz.

Yada lavaboyu kullanmayı kesip bekleyerek lavabonuza dolan suların gitmesini bekleyebilirsiniz. Ancak bu her zaman başarılı olacak bir yöntem değildir. Özellikle sürekli bu durum başınıza geliyorsa, bilmelisiniz ki bit tıkanıklık var ve ilerlemiş, bu tıkanıklık açılmazsa her bulaşık yıkadığında tıkanıklık sizi rahatsız edecektir.

Ev hanımlarının yemek artıkları ve yemek yağlarını lavabo giderine atmasıyla yaşanan bu sorun, lavabo aç gibi kimyasallar denenerek de açılması mümkün olabilir, ancak belirttiğimiz gibi bu her zaman başarılı olamaz. Banyo giderleri için de aynı şey söz konusudur. Banyo giderlerine dolan saç, kıl ve sabun artıkları erimez ve gider deliğinde takılı kalarak lavaboyu tıkar ve lavabodaki suların taşmasına sebep olur.

lavabo tıkanıklığı açmaTuvalet lavabosu, lavabo deliği tıkanıklığı, lavabo gideri açma, banyo lavabosu, mutfak lavabolarında yaşanan bu sorunlardan tamamen kurtulmak için profesyonel destek almanız da fayda var.

İstanbul Protesisat olarak firmamız, bu tür şikayetlerinize çözüm olarak, öncelikle sorunun tespiti için kameralı görüntüleme cihazları kullanarak sorunu tespit eder, neden tıkanıyor bulur, tıkanmaması için ne gibi önlemler alınması gerekir sizlere bu bilgileri aktarır.

Ardından robot cihaz olarak isimlendirilen tıkanıklık açma cihazlarımız ile lavabo ve pimaşlarınıza zarar vermeden tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz.

Lavabo açma fiyatlarımız sabittir. Firmamız lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verir. Fiyat farkı almaz. Bizi arayarak servis kaydı oluşturun aynı gün gelip tıkanıklık sorununuzu çözelim.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oy, ortalama: 4,67 ile 5)

Avrupa yakası lavabo açma: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası lavabo açma: 0216 311 39 39

Hizmet Adı : İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma
  1. Avcılar ilçesi firüzköy semtinde oturuyorum, mutfak lavabsou sürekli tıkanıyor, lavabo aç kullanıyorum açılıyor ertesi gün yine tıkanıyor, içindeki boruları tek tek söktüm bir şey göremedim, lavaboya çay çöpüde dahi atmıyorum ancak her bulaşık yıkadığımda tekrar tıkanıyor, bunun bir çözümü yok mu ?


[yukarı]

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir