İstanbul’da su kaçağı tespiti yaptırmak için öncelikle doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Bina ve dairelerin su tesisatlarının bir çoğu, ya bina yapılırken yanlış malzeme veya işçilik uygulanması ile kısa sürede arızalanıyor yada dairenizde yaptığınız tadilatta eksik yapılmış işlemlerden ötürü arızaya maruz kalmaktadır.

Su sızıntısı sorunsalı ile muzdarip olan müşterilerimizin yaşadığı sorunlar,


 • Banyodan alt kata damlayan su sorunu,
 • Kombi suyunun sık sık eksilmesi ile ortaya çıkan su sızıntıları,
 • Duvarlarda hızla yayılan kabarma sorunu,
 • Tadilat sonrası tuvalet ve banyolarda yaşanan zeminde oluşan ıslaklıklar,
 • Parkelerde kabarma görülmesi ve parkelerden gelen küf kokusu gibi bir çok arıza talebi ile karşılaşmaktayız.

Su kaçağı sorunları hafife alınırsa, çok daha ciddi sorunları beraberinde getirerek, yaşam kalitenizi önemli derecede düşürecek sağlık sorunlarına sebep olur.

Örneğin rutubet sorunu sizi hasta edebilir, maddi olarak su faturalarınızın kabarık gelmesi bütçenizde ekstra gereksiz bir masrafa yol açarken, su tesisatınızda ki sorunun hızlı bir şekilde onarılmaması halinde ise alt kattaki komşularınızın da dairesine su sızıntının ulaşmasına ve bu sebeple ekstra gereksiz tamirat masraflarına yol açması kaçınılmazdır.

su kaçağı tespiti

Su tesisatında oluşan su kaçaklarını bulabilmek için su kaçak tespit cihazları kullanılması şarttır.

Sadece bununla da yetmiyor, örneğin pis su tesisatında oluşan bir kaçak varsa, kameralı boru içi görüntüleme cihazları kullanılması gerekir.

Bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı tespiti en garantili çözümdür, eskiden ise kırarak tadilatla tesisattaki arızayı bulmak hem daha fazla tamirat masrafına hem dairenin yıpranmasına, gürültü oluşmasına hemde gereksiz zaman harcanmasına sebep olurdu.

Ama artık Protesisat var…

İstanbul Protesisat olarak biz teknolojinin geliştirdiği cihazlar kullanarak dairenizde tamirat olmadan su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz. 

Firmamızı aramanız halinde istediğiniz gün servis kaydı oluşturabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Anadolu yakası ve avrupa yakasında bulunan istanbul su kaçağı tespiti uzmanlarımıza hafta sonu dahil ulaşabilir, problemlerinizi iletebilir, kaçak su tespiti yaptırarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (32 oy, ortalama: 4,81 ile 5)

Avrupa yakası su kaçağı tespiti: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası su kaçağı tespiti: 0216 311 39 39

su kaçağı tespiti

3 yorum İstanbul Su Kaçağı Tespiti
 1. 3. katta oturuyorum. Üst kattan sızıntı şeklinde su kaçağı var. Sıkıntıyı komşumuza ilettik fakat sorun halen devam etmektedir. Biz sorunu bizim daireden giderebilir miyiz?

  Teşekkürler…

 2. Üst kattaki komşumdan aşağı su damlıyor, kendisine bu durumu izah etmeme rağmen halen bir tesisatçı çağırıp banyosunu tamir etmedi. Bende kendim ödeyeceğim ücretini dediğim için bu işi doğru yapabilecek bir firma arıyorum. Kırmadan su kaçağının yerini bulup tamir ettirmek istiyoruz.

 3. merhaba,

  5 ay önce aldığım sıfır dairenin banyo tavanında önceleri sızıntı halinde su kaçağı vardı sonra damlamaya başladı. Üst katta oturan komşuya durumu iletince onunda aynı sorunla karşı karşıya olduğunu gördüm. Daireler yeni olduğu için 5 yıl garantisi vardı. Su kaçağı vs tüm sıkıntıları inşaat firmasına ilettik. Binanın su tesisatını yapan firma geldi, gider kenarlarından kaynaklı olduğunu söyleyerek tamir ettiler. Fakat çok geçmeden su kaçağı devam etti. Bu konuda daha iyi bir tesisatçı bulmak lazımdı. İnternette su kaçağı ile ilgili araştırma yaparken sizin wep sayfanızı buldum. Arayarak ön bilgi aldım. Sorduğum sorulara verilen cevaplar oldukça güven verdi. binadaki komşularla birlikte su kaçağı sorunu kökünden çözelim istedik. bu konuda doğru adres protesisat. Gelen ekip tek tek tüm daireleri değerlendirip sorunu kameralı cihazlarla tespit ettiler. Etraf dağılmadan temiz bir çalışma ile sorunu kökünden hallettiler. Emeğinize sağlık. çok teşekkür ederiz.


[yukarı]

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir