Tuvalet tıkanıklığı kimi zaman içine atılan erimeyen cisimlerden, kimi zaman tesisat borularınızın zamanla daralıp tıkanmasından kaynaklanabilir, bazı durumlarda ise tuvaletinize yaptırdığınız tadilat esnasında ustanın yanlış malzeme ve yanlış işçiliği sonucu da tıkanıklık yaşanabilir.

Tuvalet açma sorunu firmamız hem alaturma hemde alafranga tuvaletlerde oluşabilir, tuvalet giderlerinde oluşan bu tıkanıklıklar için doğru firma destek için aranmaz ve doğru zamanda çağırılmaz ise, daha külfetli maliyetler ortaya çıkacaktır.

tuvalet tıkanıklığı açmaTuvalet açma işlemleri için kullanılan kimyasallarda ilk başta açıyormuş gibi gözükse de ilerki zamanlarda tuvalet pimaşlarında daralma, pimaşların erimesi ve delinmesi gibi sorunları beraberinde getirerek işin içinden çıkılmaz bir hale dönüşmesine sebep olur.  Tuvalet pimaşlarının tıkanması ile oluşan kötü kokular ise tüm dairenizi sarabilir, her gün bu kokuya maruz kalabilirsiniz. Hatta bulaşık makinesi gideri de tıkanabilir, bu sebeple bize ulaşarak tuvalet tıkanıklık sorunun dan kurtulmanız gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açma için öncelikle doğru firmayı çağırmalısınız. İstanbul Protesisat firmamız tuvalet tıkanıklığını açmak için sadece tıkanıklık açma cihazı kullanmaz, öncelikle hatayı tespit eder, tıkanıklığın sebebini bulur.

Arızaya sebep olan nesneleri kameralı cihazları ile görüntüler, yanlış kullanımdan ötürümü, içine erimeyen cihazlar atılmış bu sebeple mi, yoksa tesisat borularında arızamı var, yada bina önündeki logar mı tıkanmış tek tek tespit eder ve size sonucu paylaşır. Daha sonra tıkanıklık açma robotları ile kırma dökme olmadan püskürtme yada geri çekme aparatları ile tıkanıklığı kısa sürede açar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (21 oy, ortalama: 5,00 ile 5)

Avrupa yakası tuvalet açma: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası tuvalet açma: 0216 311 39 39

 

2 yorum İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  1. selam, tuvaletimden alt kata su akıyor, aşağıdaki komşu son derece mağdur bunun hatasını neden biz çekiyoruz biz bir şey yamadık, bir tadilatta yapmadık, ama bunun faturasını bizmi ödeyeceğiz, binayı yapan firma sorumlusu olmazmı ?

  2. tuvalet sorunumuz var, sifonu çekince sular yükseliyor gitmiyor, bunu sürekli yaşamaya başladık, misafir geldiğinde mahcup oluyoruz, daha önce tesisatçı gelip robotla açtık dedi ancak aynı tıkanıklık sorununu yeniden yaşıyoruz. Kamera ile bakıyormuşsunuz, bağcılara servisiniz varmı ?


[yukarı]

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir