Petek temizleme hizmeti almak için geç kalmadınız ve şuanda doğru yerdesiniz. Evlerde ve iş yerlerinde ki petekler uzun kullanımları sonucu içlerinde bekleyen suyun zamanla balçıklaşması ve çamurlaşması ile tıkanır ve yeterince ısınmaz. Genelde üst tarafı ısınır, alt tarafı ısınmaz, petek radyatörlerin kalitesi ne olursa olsun minimum 2 yılda bir temizletilmesi gerekir. Petekler kış aylarına girmeden temizletilir ise, daha az fatura öder daha fazla ısınırsınız. Petek temizliği yaptırmanız soğuk havalarda daha konforlu bir yaşam sunar.

Doğalgazdan tasarruf sağlamak kışın doğru ve yeterli şekilde ısınmak istiyorsanız petek temizliği yaptırmalısınız. Isının büyük bir oranını petekler sayesinde sağlarız. Rahat bir kış geçirmek istiyorsanız İstanbul da petek bakımı sorun yaşamadan yaptırmanız en akıllıca yöntem olacaktır. Peteklerde ki ısının eşit miktarda dağılmasını istiyorsanız bakım yaptırmanız şart.

petek temizlemeZamanla peteklerin kullanılmasına bağlı olarak petek diplerinde oluşan tortulaşmalardan dolayı peteklerinizin içinde su devir daim yapamaz. Bu nedenle peteklerin alt ve üst kısımlarında ısı farkları oluşmaya başlar.

Bu ısı farkını fark ettiğiniz anda hava alma işlemi yaptığınız halde hala bir değişiklik yoksa uzman bir yardım almalısınız. Profesyonel firmamız İstanbul Protesisat, modern cihazlar ve petek yıkama kimyasalları ile radyatör peteklerinizi aynı gün içerisinde hiçbir soruna sebebiyet vermeden temizlerler. Petek temizleme işlemlerinde petekleriniz yerinden sökülmez.

Ev hanımları sadece uzanabildikleri yerleri temizlerler, iç kısımları kirli kalır. Petek temizliği her sene yapılması gerektiren bir işlemdir.

Petekler, radyatörler böylelikle ısı dağılımını daha iyi yaparlar. Böylelikle düşük ayarda daha fazla ısı elde edebilir kombiniz daha az çalışarak hem daha uzun ömürlü kalmasını sağlar hemde doğalgaz faturanız az gelmiş olur. Bizi arayarak uygun fiyatlarda petek temizliği işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine uzaklık yakınlık gibi mesafelere göre fiyatlarımız değişmemektedir. Petek temizleme hizmeti sunan firmamızı arayarak bulunduğunuz bölgeye servis talep edebilirsiniz, peteklerinizin temizlik fiyatları dairede bulunan petek sayısına göre değişmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 4,11 ile 5)

Avrupa yakası petek temizleme tel: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası petek temizleme tel: 0216 311 39 39

3 yorum İstanbul Petek Temizleme
  1. merhaba benim sorum petek havası alırken kombi açıkmı olmalıdır, birde havasını aldıktan sonra kombi üzerinde bir ayar yapmak gerekiyormmu?

  2. Peteklerin alt kısmı ısınıyor üst kısmı ısınmıyor havasını alayım dedim bir şey çıkmadı su çıkmadı yani, ne yapmalıyım ne önerirsiniz ? teşekkürler

  3. Petekten ne kadar su boşalması gerekiyor tam olarak ısınması için, yardımcı olurmusunuz, kombi yi kapatmak gerekiyor mu ?


[yukarı]

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir