Pimaç açma firmamız, lavabo, tuvalet, banyo, mutfaklardaki pimaş gider tıkanıklığı açma çözümleri sunmaktadır. Pimaşlar tuvalet, banyo, mutfak da bulunan ve binanın giderlerinin tahliyesini sağlayan plastik borulardır. Pimaş giderleri mutfaklarda, yemek artıklarının lavaboya atılması ile, tuvaletlerde ise erimeyen cisimlerin tuvalete atılması ile tıkanır.

Banyo küvetleri ise, kalitesiz sabun artıklarından tıkanabilmektedir, yada balkonlarda bulunan yer süzgeçlerinin yağmur yağdığında taşma yapması gibi sorunlar oluşabilir.

Özenle kullandığınız pimaş giderlerine bir şey atmadığınız halde pimaş tıkandı sorunu yaşadıysanız, pimaş açma servisinden yardım almanız gerekir, pimaşların tıkanmasının belli başlı sebepleri vardır.

Örneğin alt kattaki komşunuzun pimaşı tıkanırsa sizin atık giderleriniz de aynı pimaşın içinden geçeceğinden gidemez ve tıkanmaya sebep olur, ayrıca en çok yaşanan tuvalet taşması yada lavabo taşması gibi sorunların en büyük nedeni binanıza ait olan logarın tıkanmasından da kaynaklanabilir.

pimaş açmaBu gibi durumlarda tıkanan pimaşların açılması için tesisatçı çağırmış olabilirsiniz, ancak normal tesisatçılar pimaşların neden tıkandığına bakmadan robotlarla açmaya çalışırlar ancak bu tıkanıklık o an açılsa da tekrarında yine tıkanır.

Bu gibi sorunlarla tekrardan karşılaşmamak için kameralı görüntüleme cihazları ile sorunun neden kaynaklandığını tespit etmek bu işde ki tecrübenizi yansıtır. Sonrasında aynı sorunu yaşamamak için tespit şarttır.

İstanbul Protesisat firmamız tıkanan pimaşları önce kamerayla kontrol eder sorunu tespit eder, sonrasında gelişmiş cihazlarla pimaşlara zarar vermeden tıkanıklığı kısa sürede açar. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyatla hizmet veren firmamızı arayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 oy, ortalama: 5,00 ile 5)

Avrupa yakası pimaş açma: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası pimaş açma: 0216 311 39 39

Hizmet Adı : İstanbul Pimaş Açma
  1. Yağmur yağdığında banyo ve balkon yer süzgeçlerinden su çıkıyor, aynı şekilde bu pimaş giderlerinden kötü koku da geliyor, ne gibi çözüm sağlıyorsunuz, esenlere servisiniz varmıdır ?


[yukarı]

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir