Koku tespiti için doğru sayfadasınız, tuvalet ve lağımlardan gelen kötü kokuların tespit edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz. Kırmadan dökmeden tuvalet ve lavabolardan gelen kötü kokuların neden ve nereden kaynaklandığını, nasıl bu kokulardan kurtula bileceğinizden bahsettik.

Tuvaletlerden Gelen Kötü Koku

Gider borularındaki tıkanma ve daralma yüzünden tuvaletinizden kötü kokular gelebilir. Bu kötü koku sizin için olduğu kadar evinize gelen misafirler için de oldukça rahatsız bir edici bir sorundur. Ev hanımları bu kokuyu çeşitli temizlik maddeleriyle maskelemeye çalışsa da koku bir türlü evi terketmez.

Evdeki Lağım Kokusu Nasıl Giderilir ?

Evinizde zaman zaman veya sürekli duyduğunuz lağım kokusunun sebebi, banyo giderindeki bir tıkanıklık, yahut tesisat aşamasındaki bir hata yüzünden olabilir. Deterjanlar, oda spreyleri, bu kokuyu kısa süre için maskeler, kokunun kaynağına inilmedikçe, sizi ve evinize gelen yakınlarınızı rahatsız etmeye devam eder.

Kokunun Nedenini Buluruz

koku tespitiEvinizdeki tuvalet ve banyo gideri kokusu sorununu, kırıp dökmeden, borularınızı parçalamadan buluyoruz. Kameralı cihazlarımızla boruların içine girerek tıkanıklığa sebep olan her ne ise görüntüleyip, size bunu gösteriyoruz.

Tuvalet Kokularına Kalıcı Çözüm

Bir türlü kurtulamadığınız kötü kokuların kaynağını bularak, onarım ücreti ile birlikte size bir rapor halinde sunuyoruz. Dilerseniz firmamızdan onarımı konusunda destek alabilirsiniz, onarıma biz müdahale edersek yaptığımız işi garantiyle teslim ediyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 5,00 ile 5)

Avrupa yakası tuvalet kokusu bulma tel: 0212 436 02 02 

Anadolu yakası tuvalet kokusu bulma tel: 0216 311 39 39

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir